Naše technika/fotogalerie

Bobcat E-27 + Iveco sklápěč + bourací kladivo Epiroc

Iveco 3stranný sklápěč 5,5tuna

 + rypadlo Bobcat E-27/  3-tuny

Praktický stroj (nejsilnější verze v této váhové kategorii) na gumových pásech s velkou rypnou silou, vhodný do malých, nepřístupných prostor nebo tam, kde je větší důraz nezatěžovat již upravený terén či stavbu (dlažba, komunikace atd.). Výhodou je nakládání materiálu i za svoji zadní část. Průjezd od 1,6 - metru.

Tato kombinace spolehlivých strojů umožňuje se zkušeným strojníkem práci i ve stísněných prostorách při stále dostačujícím výkonu. Dosah bagru je 2,9 metru hloubky, 3,2 metru výšky a 4,6m dálky. Možnost rozměrů hlubokých podkopových lopat 30 cm ,40 cm, 50 cm ,60 cm, 70 cm i s podbřitem a naklápěcí svahovací lopaty šíře 120 cm o obsahu až 0,2 kubíku!! Navíc je tu možnost připojení hydraulického bouracího kladiva Epiroc 200 kg o průměru oškrtu 6,5 cm nebo jiných příslušenství.

Odvoz nebo dovoz zeminy, písku, štěrku je po dohodě samozřejmostí.

Bobcat

E-27/3tuny

Vážení zákazníci a spolupracující kolegové.

Díky vám můžete přivítat do služeb se mnou nový výkonný stroj Bobcat - E27 postavený na zakázku / nejsilnější stroj v této váhové kategorii :-)

kladivo Epiroc 200kg!
kladivo Epiroc 200kg!
Třístranný sklápěč Iveco
Třístranný sklápěč Iveco

Kladivo Atlas Copco - Epiroc je králem mezi bouracími kladivy. Pečlivě jsem ho vybíral, aby splňovalo nejvyšší požadavky na výkon práce v této váhové kategorii, stejně jako výkonný bagr E-27 s protizávažím.

Průměr oškrtu je 6,5cm a pracovní délka 35cm. Váha kladiva přesahuje 200kg, ale díky tzv. jednoobalu je výkonné jako jiná dvouplášťová kladiva okolo 300kg, které teprve disponují s takto silným oškrtem!

Tak s radostí na bourací/demoliční práce s bagrováním i odvozem !! ;-)

Velkoobjemová lopata vyrobená na zakázku, má objem s "čepicí" 1/4 kubíku. Díky funkci symlock, lze využít k různým účelům jako dosypávání k obrubníku, či nakládání do svahu atd...

Jiří Gregorčík, Měšice u Prahy, 250 64, e-mail: jiri.gregorcik@centrum.cz / Tel.:+420 777 222 733
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!